Linje

SWESCAN
Växel +46 (0)10 177 10 20
E-mail informationen

Kontor i Helsingborg, Karlstad, Stockholm och Orsa/Mora men verkar över hela Sverige.
Har ni rena produktfrågor passar ställs de lämpligast till Fredrik 0721-880101 eller  Johan 070-580 02 28

Vi fördelar jobbet så att det funkar på bästa sätt och använder alltid den pilot som är närmast dig.
Generella frågor, beställningar etc skickas till e-mail adress

Linje

Huvudkontor

SYD – HELSINGBORG

Fredrik Hansson
VD
E-post: Fredrik@swescan.se
Telefon: +46 (0)721 880 101

SYD – HELSINGBORG

Jonas Roupé
Key account – Konceptutveckling
E-post: Jonas@swescan.se
Telefon: +46 (0)73 267 15 08

SYD – HELSINGBORG

Fredrik Höij
GIS – Kartering
E-post: Fredrik.Hoij@swescan.se
Telefon: +46 (0)70 850 24 98

SYD – HELSINGBORG

Niklas Johansson
Marknad – Pilot
E-post: Niklas@swescan.se
Telefon: +46 (0)70 850 24 97

SYD – HELSINGBORG

Johanna Andersson
Superadmin
E-post: johanna.andersson@swescan.se
Telefon: +46 (0)70 850 24 99

SYD – HELSINGBORG

Rasmus Landin
GIS – Kartering
E-post: rasmus@swescan.se
Telefon: +46 (0)76 148 45 45

MITT – KARLSTAD

Johan Lindqvist
Delägare- Marknad – pilot
E-post: Johan@swescan.se
Telefon: +46 (0)705 80 02 28

MITT – KARLSTAD

Anders Wadell
GIS – kartering – UAS pilot
E-post: anders@swescan.se
Telefon: + 46 (0)70-850 24  96

Lokala kontor

male-silhouette

UMEÅ

UAS Pilot

E-post: info@swescan.se
Telefon: +0721-88 01 01

Stenbra

 ORSA/MORA

Sten Eriksson
UAS Pilot – Marknad
E-post: Sten@swescan.se
Telefon: +46 (0)70 844 50 99

 STOCKHOLM

Anders Wadell
GIS – kartering – UAS pilot
E-post: anders@swescan.se
Telefon: +46 (0) 850 24 96

karta-2